Grad medali dla „Jaskółczyna”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
zdjęcie
Aż 13 medali zdobyły tancerki z klubu „Jaskółczyn” podczas eliminacji Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym, które odbyły się w Wartkowicach.
Podczas eliminacji, które odbyły się w Wartkowicach doskonale spisały się tancerki z piotrkowskiego klubu „Jaskółczyn”. W różnych kategoriach tanecznych i wiekowych zawodniczki wytańczyły pięć złotych medali, sześć srebrnych oraz dwa brązowe.

Złote medale wytańczyły: Antonina Jarzębska - Disco-dance solo, juniorzy; Kinga Klimczyk - Fantasy show solo młodzieżowcy; Lena Jabłońska - Disco-dance solo młodzicy; Maja Szymańska - Disco-dance kadetki; Justyna Sauermann - Disco-show mini.
Srebrne medale otrzymały: duet Kornelia Wiernicka i Hania Hanc - Fantasy show młodzicy; duet Kinga Klimczyk i Lena Trawińska - Fantasy show młodzieżowcy; Laura Stańczyk - Disco dance juniorzy; Julia Gaj - Disco-dance kadeci; Zuzanna Jarek - Disco-dance kadeci; Martyna Sauermann - Disco show mini.
Brązowe medale zdobyły: Kornelia Wiernicka - Disco-dance młodzicy i Julia Cygan - Disco-dance kadeci.

Zawodniczki startujące w tańcu sportowym muszą spełniać określone warunki regulaminowe.
- Na ocenę punktową i miejsce na podium składają się: technika taneczna, choreografia i akrobatyka z wykorzystaniem elementów obowiązujących w danej kategorii tanecznej – mówi Magdalena Markiewicz, trenerka i choreograf.
- Przed nami kolejne starty w zawodach i konkursach.
Wszystkie medalistki na co dzień ćwiczą w klubie „Jaskółczyn” pod okiem trenerów i choreografów Magdaleny Markiewicz i Mai Sauermann.
← powrót