Liga amatorska zakończyła sezon

Proszę określić gdzie leży problem:
5 + 3 =
Link
5 + 3 =
DSC_3103
W sobotę (19.06) na stadionie miejskim "Concordia" odbyło się podsumowanie rywalizacji w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej. Wyróżniono najlepsze drużyny i zawodników zarówno w sezonie halowym, jak i na otwartych boiskach.
Rozgrywki od lat organizowane są przez Ośrodek Sportu i Rekreacji i niezmiennie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. W sobotę podsumowano kolejny sezon rozgrywek.
W części halowej sezonu najlepszą drużyna okazał się zespół Barwil-Omega. Na drugim miejscu znalazł się Bieniek Prym, a na trzecim Moszczenica. Najlepszym strzelcem ligi został Przemysław Szulc, a najlepszym bramkarzem Janusz Stolarski. W drugiej lidze wygrała ekipa FM Logistics, przed Ekipa PTB i Walewski Team.

W zakończonych w weekend rozgrywkach na trawie także bezkonkurencyjny okazał się zespół Barwilu-Omega, który tym razem wyprzedził Starówkę oraz zespół Prym Galeria Wnętrz. Najlepszym strzelcem ligi został Damian Stankowski, a bramkarzem Jakub Pietrzyk.

Nagrody najlepszym zespołom wręczył prezydent Krzysztof Chojniak, który podziękował wszystkim za udział w rozgrywkach i pogratulował osiągniętych rezultatów.
← powrót