Aktualności

słoneczko
W piątek (16.07) na piotrkowskim kąpielisku „Słoneczko” nie będzie można się kąpać. – Czekamy na wyniki badań wody. Od nich będzie zależeć czy kąpielisko otworzymy na weekend – mówi Leszek Heinzel, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji.
huraganslid3
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony ostrzega przed burzami z gradem, które znów mogą występować nad Piotrkowem Trybunalskim. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności. 
piknik2 — kopia
Już w weekend wszyscy bawimy się na „Letnim pikniku rodzinnym”. Jednym z najciekawszych elementów sobotniego programu będzie Piknik Naukowy Politechniki Częstochowskiej.
15-07-2021

Awaria prądu

5e315b666072b_p
Gwałtowne burze, jakie przeszły wczoraj oraz w nocy nad województwem łódzkim spowodowały poważne uszkodzenia w sieci elektroenergetycznej. Prądu brakuje także w części Piotrkowa.
zał. nr 2 RCPS telefon zaufania w okresie wakacyjnym - SLIDER
W okresie wakacyjnym zmianie uległa forma funkcjonowania Regionalnego Interwencyjnego Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży.
17-1625142418
„Letni piknik rodzinny”, który już w weekend, to nie tylko okazja do świetnej zabawy całą rodziną, ale także możliwość wzięcia udziału w Narodowym Spisie Powszechnym.
ceeb-1625564217
1 lipca wszedł obowiązek zgłaszania czym ogrzewane są domy, mieszkania oraz obiekty usługowe. Stosowną deklarację muszą złożyć właściciele lub zarządcy poszczególnych budynków.
burzaiupal
Synoptycy dopiero co ostrzegali o nadciągającej fali upałów, a już wydali kolejne ostrzeżenie. Oprócz wysokiej temperatury przewidują również gwałtowne burze z intensywnymi opadami deszczu i gradu.
1
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta ogłosił pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż samochodu ciężarowego (skrzynia) marki KIA K 2500. Oferty można składać do 21 lipca.
DSC_0301
Zakończyło się postępowanie przetargowe na wyłonienie wykonawcy modernizacji budynku Przedszkola Samorządowego nr 7. Prace rozpoczną się w lipcu.