Aktualności

Urząd Miasta w Piotrkowie otrzymał jako pierwszy w Polsce Certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO 27001;2005.
Czy w Piotrkowie nadal jest szansa na powołanie Centrum Sportów Walki, które mogło powstać w naszym mieście już w 2002 roku? Wtedy pomysł i finansowanie zostały zaprzepaszczone przez ówczesne władze miasta.
Z okazji 88 rocznicy Odzyskania Niepodległości Prezydent Miasta Waldemar Matusewicz zaprasza na okolicznościowe spotkania. W piątek w salach Zamku odbędzie się recital Grzegorza Turnaua.
Prezydent Miasta odwołał ze stanowiska Komendanta Straży Miejskiej w Piotrkowie Pana Jacka Hofmana. Jednocześnie Prezydent Miasta ogłosił konkurs na wymienione stanowisko.
Zobacz fotoreportaż z uroczystości nadania imienia rondu ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH 1944 ? 1956. Rondo położone jest u zbiegu ulic: Alei 3 Maja, Stefana Żeromskiego i Franklina Roosevelta.
?CZŁOWIEK - SŁUGA, TŁUMACZ PRZYRODY" - w ramach tego przedsięwzięcia Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim pod patronatem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zrealizował kolejny projekt ...
I posiedzenie Instytutu Badań nad Parlamentaryzmem odbędzie się we wtorek 7 listopada w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie. Zapraszamy.
Anetta Mądry wygrała konkurs na stanowisko dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim. Do konkursu ogłoszonego przez Prezydenta Miasta stanęło 5 osób. Nowy dyrektor zaprasza na spotkanie w sprawie przebudowy miejskiego ...
Prezydent Miasta Waldemar Matusewicz zaprasza we wtorek 31 października na konsultacje w sprawie planu budowy uliczek osiedlowych na osiedlu Jeziorna.
Piotrków Trybunalski jest w dobrej kondycji finansowej ? taki jest wniosek z oceny realizacji budżetu Miasta za 9 miesięcy 2006 roku. 20 dokumentacji przygotował dla nowego Prezydenta Miasta Waldemar Matusewicz