Jacek Pałkiewicz w Mediatece

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 3 =
zdjęcie
Jacek Pałkiewicz to kolejny gość specjalny Miejskiej Biblioteki Publicznej. Spotkanie z podróżnikiem odbędzie się we wtorek (5.11) o godz. 17.00.
Dyskusyjny Kluby Książki działający przy piotrkowskiej książnicy będzie gościł Jacka Pałkiewicza podróżnika, odkrywcę, eksploratora, pisarza, trenera survivalu.
Pałkiewicz to jeden z najbardziej aktywnych podróżników i eksploratorów naszych czasów. Trener i twórca survivalu w Europie. Niestrudzony organizator wypraw na wszystkich szerokościach geograficznych globu. Z zapałem dokumentujący pradawne kultury małych grup etnicznych, które pod niszczącymi wpływami naszej cywilizacji na zawsze znikają z powierzchni ziemi...
Na swoim koncie ma wiele osiągnięć i wyróżnień jak: odkrycie źródła Amazonki, szkolenia kosmonautów i jednostek antyterrorystycznych, założenie pierwszej w Europie szkoły survivalu, odznaczenie prymasowskie, pełnił rolę ambasadora Mazur, i wiele innych. Jest autorem ponad 40 publikacji książkowych (w tym wydania wznowione, uaktualnione i rozszerzone) i niezliczonych publikacji w prasie międzynarodowej. Odbył i zorganizował ponad 100 wypraw i podróży w różne zakątki ziemi.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 w Mediatece 800-lecia (ul. M. Curie-Skłodowskiej 3). Dyskusyjny Klub Książki jest programem realizowanym we współpracy z Instytutem Książki.
← powrót