Dzisiaj: Wtorek 22 września 2020

Ferie zimowe z MOK

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
zdjęcie
13 stycznia rozpoczynają się ferie zimowe. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci w wieku od 7 do 15 lat do spędzenia tego czasu na artystycznych zajęciach.
Zapisując się do jednej z czterech świetlic artystycznych MOK, uczestnicy zajęć skorzystają z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatora. Będzie można oddawać się pasjom plastycznym, tanecznym, teatralnym czy fotograficznym na warsztatach w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK.
W każdy feryjny wtorek odbędą się zawodowe spektakle teatralne, a w każdą środę projekcje filmowe w kinie „Helios”. Natomiast pierwszy piątek feryjny to wycieczka do Obozu Średniowiecznego w Piotrkowie Trybunalskim i pieczenie kiełbasek przy ognisku. Ostatni dzień ferii zimowych zakończy się Balem Karnawałowym w OEA MOK.

Dodatkowe atrakcje dzieciom ze świetlic artystycznych, w ramach współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury, zapewni również Środowiskowa Świetlica Socjoterapeutyczna „Bartek".
Ponadto pracownicy OEA informują, iż dzieci nie będące uczestnikami świetlic artystycznych, mogą wejść na spektakl za okazaniem wejściówek:
- na spektakl 14 stycznia, godz. 11.00 - „Trzy świnki” - wejściówki do odbioru od 8 stycznia 2020 roku w informacji MOK, al. 3 Maja 12,
- na spektakl 21 stycznia, godz. 11.00 - „Księżniczka na ziarnku grochu” - wejściówki do odbioru od 15 stycznia 2020 roku w informacji MOK, al. 3 Maja 12.

Szczegółowe informacje pod nr telefonu: 44/ 733 91 30.
← powrót