Dzisiaj: Poniedziałek 25 marca 2019

Zapaśnicy walczą o finał

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 5 =
zdjęcie
AKS MADEJ WRESTLING TEAM rozpoczyna walkę o finał PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. W półfinale przeciwnikiem piotrkowskich zapaśników będzie zespół Budowlani Łódź.
Piotrkowscy zapaśnicy przez rundę grupową PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej przeszli jak burza wygrywając wszystkie sześć spotkań. Teraz przeszedł czas na decydujące starcia
- Akcja po akcji, walka po walce, mecz po meczu – cierpliwie, krok po kroku realizujemy nasz plan, jakim jest zdobycie drugiego z rzędu tytułu najlepszej drużyny zapaśniczej w Polsce. Chociaż w rywalizacji z drużyną z Łodzi jesteśmy uważani za faworytów, to nie lekceważymy ekipy beniaminka KLZ. Do spotkań z Budowlanymi podejdziemy bez taryfy ulgowej – w najsilniejszym składzie, w pełni skoncentrowani – zapowiada Michał Jaworski, menedżer AKS Madej Wrestling Team.

Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek (27.02) w łódzkiej Atlas Arenie. Rewanż zaplanowano już w czwartek w piotrkowskiej hali Relax.
Według regulaminu PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej, w przypadku gdy rywalizacja w półfinale zakończy się remisem, w dalszej kolejności decydują: suma punktów w dwumeczu, bilans zapisów walk, bilans punktów technicznych i zdobyte punktu techniczne.

Półfinałowa rywalizacja przebiegać będzie w następujących kategoriach wagowych:
I mecz (Łódź): zapasy kobiet – 48, 58, 69 kg; styl wolny – 57, 74, 97 kg; styl klasyczny – 66, 85, 130 kg.
II mecz (Piotrków Tryb.): zapasy kobiet – 53, 63, 75 kg; styl wolny – 65, 85, 125 kg; styl klasyczny – 59, 75, 98 kg.

Zapraszamy kibiców do aktywnego wspierania naszych zawodników w półfinałowych walkach. Bilety na oba spotkania będą kosztować 10 zł.
← powrót