Rusza „Puchar Tymbarku”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =
zdjęcie
Rozpoczęły się zapisy do osiemnastej edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” - największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie. Zapisy potrwają do 30 września.
Jak co roku, dziewczęta i chłopcy uczestniczący w Turnieju podzieleni są na trzy kategorie wiekowe: U-8, U-10 i U-12. Każda drużyna U-8 musi liczyć przynajmniej pięcioro, a w U-10 i U-12  sześcioro zawodników.

Wszyscy rozpoczną rozgrywki najpierw w swoich miastach i gminach, gdzie stawką jest awans do Finałów Wojewódzkich, aby na nich powalczyć o mistrzostwo województwa i wyjazd do Warszawy na Finał Ogólnopolski. To tam najlepsi powalczą o Wielki Finał na stadionie PGE Narodowym.
- Nagrodą główną tegorocznych rozgrywek będzie możliwość obejrzenia meczu kadry Adama Nawałki i osobistego spotkania z reprezentantami Polski - informują organizatorzy turnieju, podkreślając że  uczestnictwo w Turnieju to zaledwie jedna z trzech okazji, by zagrać na jednym z najpiękniejszych stadionów na świecie – pozostałe to gra w finale Pucharu Polski i reprezentacji Polski.

Wzorem poprzednich lat w rozgrywkach uczestniczyć mogą Szkoły Podstawowe, Uczniowskie Kluby Sportowe, Akademie Młodych Orłów, a także organizacje prowadzące działalność sportowo-edukacyjną.
W tym roku, po raz pierwszy w historii, do rywalizacji mogą przystąpić również Kluby Sportowe, rejestrując zawodników według zasad zawartych w regulaminie turnieju.
Za udział każdej drużyny w rozgrywkach opiekunowie otrzymają oryginalną koszulkę treningową.
Zespoły można zgłaszać do 30 września przez stronę www.zpodworkanastadion.pl.
← powrót