Próchnika rozpoczęliśmy od sieci

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 6 =
zdjęcie
Choć okres wakacyjny już za nami to sezon prac drogowych jeszcze się nie kończy. Modernizacja trwa m.in. na ul. Próchnika, gdzie pojawi się nie tylko nowy asfalt.
Po zmodernizowaniu ulicy Sienkiewicza rozpoczął się kolejny remont w centrum miasta. Drogowcy rozkopali już ul. Próchnika, która nową jakość zyska na odcinku od ul. Piastowskiej (wraz ze skrzyżowaniem) do ul. Żeromskiego.

Remont oznacza nie tylko nową jakość jezdni i bezpieczniejsze podróżowanie kierowców. To także przebudowa chodników, które ułatwią pieszym spacerowanie.
- Dobrą informacją dla kierowców jest także przebudowa parkingu znajdującego się przy skrzyżowaniu z ul. Piastowską oraz powstanie zatok postojowych, które zostaną zlokalizowane wzdłuż przebudowanej drogi – dodają pracownicy Biura Inwestycji i Remontów.

Projektanci nie zapomnieli także o elementach małej architektury oraz zieleni. Pojawią się tutaj ławki, kosze na śmieci i stojaki na rowery, zaplanowano także nasadzenia drzew i trawników.
Inwestycja przebiega zgodnie z harmonogramem. Obecnie trwają roboty przy przebudowie infrastruktury podziemnej, czyli wodociągu oraz kanalizacji sanitarnej i deszczowej.

Prace mają zakończyć się jeszcze w tym roku.
← powrót