Drugie podejście do wjazdu Łódzka - Sadowa

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 3 =
zdjęcie
Ogłoszono drugi przetarg na przebudowę wjazdu z ulicy Łódzkiej na osiedle Łódzka-Sadowa. Poprzednie postępowanie unieważniono.
 
Przebudowa drogi wjazdowej z ulicy Łódzkiej na teren osiedla Łódzka - Sadowa to czwarty, i zarazem ostatni projekt , który piotrkowianie wybrali w ramach budżetu obywatelskiego 2017.
- W pierwszym postępowaniu nie złożono żadnej oferty dlatego zostało ono unieważnione - wyjaśniają magistraccy urzędnicy, informując o decyzji wszczęcia drugiego postępowania.
- W drugim przetargu oferty można składać do 16 października. Na realizację robót drogowych przewidziano dwa miesiące, zaś na urządzenie zieleni wykonawca otrzyma czas do końca kwietnia 2018 roku.

Zgodnie z założeniem zwycięskiego projektu obywatelskiego nierówne betonowe płyty, stanowiące wjazd do posesji, zostaną zastąpione kostką brukową. Zwiększy się także liczba miejsc parkingowych o kolejnych dziesięć, wykonanych z płyt ażurowych. Na nowej drodze pojawi się oznakowanie pionowe i poziome a całość inwestycji zwieńczy uporządkowanie terenów zielonych.
← powrót