Dzisiaj: Poniedziałek 25 marca 2019

Bogata oferta mieszkań w Piotrkowie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =
zdjęcie
Inwestycje samorządu i prywatnych deweloperów oraz atrakcyjne miejskie działki pod budowę domów – gospodarka mieszkaniowa w Piotrkowie przeżywa prawdziwy boom.
Z roku na rok liczba mieszkań w Piotrkowie Trybunalskim ciągle rośnie. Na terenie miasta pojawiają się nowe lokale komunalne, mieszkania budowane w formule TBS, a także inwestycje deweloperskie.

- Polityka mieszkaniowa jest wspólnym działaniem samorządu oraz prywatnych przedsiębiorców. Naszym zadaniem jest budowa nowych lokali, ale także stwarzanie odpowiednich warunków do rozwoju prywatnych inwestycji – podkreśla prezydent Krzysztof Chojniak i dodaje, że w mieszkaniowej ofercie Piotrkowa Trybunalskiego bardzo ważną pozycję zajmują atrakcyjne działki pod budownictwo jednorodzinne.
- Stworzyliśmy program „Piotrków Trybunalski – tu mieszkam”. Dzięki temu osoby zainteresowane budową domu mogą skorzystać z bardzo preferencyjnych warunków nabycia nieruchomości. Mianowicie wystarczy zapłacić 25 procent ceny wynegocjowanej w przetargu i już można budować dom – podkreśla prezydent Chojniak.

Urząd Miasta zadbał także o zebranie wszystkich ofert mieszkaniowych w jednym miejscu. Znajdują się one w folderze „Mieszkaj w Piotrkowie Trybunalskim”, który jest niezbędnikiem dla osób poszukujących własnego „M”.
W publikacji można znaleźć wszelkie informacje dotyczące realizowanych przez miasto inwestycji mieszkaniowych. Na poszczególnych stronach znajdują się także opisy projektów deweloperskich realizowanych w grodzie trybunalskim. Ostatnia część folderu poświęcona jest budownictwu jednorodzinnemu. Zawiera mapy i informacje na temat lokalizacji i uzbrojenia działek.

Folder uzupełniony został o dane kontaktowe do instytucji i firm zajmujących się sprzedażą mieszkań. Publikację można znaleźć w załączniku lub w następujących miejscach:
- Urząd Miasta Biuro Obsługi Mieszkańców - Pasaż Rudowskiego 10, ul. Szkolna 28,
- Urząd Miasta - Referat Komunikacji ul. Szkolna 28
- kryta pływalnia OSiR przy ul. Belzackiej,
- Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjne OSiR,
- hala Relax,
- lodowisko miejskie,
- Miejski Ośrodek Kultury.

Pobierz (duży plik)

← powrót