Amerykańskie tournée Krzysztofa Kamińskiego

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 8 =
zdjęcie
„Miłość jest najważniejsza” autorski spektakl Krzysztofa Kamińskiego dotarł za ocean. Piotrkowski artysta zaprezentował swoje dzieło w Stanach Zjednoczonych.
„Miłość jest najważniejsza” to autorski spektakl Krzysztofa Kamińskiego, w skład którego wchodzą wiersze Karola Wojtyły czytane przez piotrkowskiego reżysera i aktora. Całość wzbogacona jest muzyką Michała Lorenza.

Pierwszy raz Krzysztof Kamiński swój spektakl amerykańskiej polonii zaprezentował dwa lata temu. Tym razem piotrkowski aktor miał okazję przedstawić swoją interpretację wierszy Karola Wojtyły podczas spotkań z polonią w Nowym Jorku, Passaic w stanie New Jersey, w Chicago oraz w okolicach kanadyjskiego Toronto.
- Było to niesamowite przeżycie. Występ dla amerykańskiej polonii był dla mnie czymś wyjątkowym – mówi Krzysztof Kamiński dodając, że „Miłość jest najważniejsza” spotkała się z wielkim uznaniem ze strony Polaków mieszkających w USA i Kanadzie.
- Na jedyny spektakl w okolicach Toronto przyszło około 1000 osób – dodaje Kamiński.

Występ piotrkowskiego artysty odbił się szerokim echem w polonijnych mediach. Czytamy tam m.in. o reakcjach zachwyconej spektaklem publiczności oraz aplauzie na stojąco dla naszego aktora tuż po zakończeniu spektaklu.
Relację amerykańskich polonijnych mediów można znaleźć TUTAJ
← powrót