Dzisiaj: Poniedziałek 25 marca 2019

Artystyczna tkanina na wystawie w Centrum

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 9 =
zdjęcie
Dzieła Józefa Jakubczaka oraz jego uczniów będzie można oglądać na najnowszej wystawie, która prezentowana będzie w Galerii „U Panien”. Na prezentacje zobaczyć będzie można tkaninę artystyczną oraz prace malarskie.
Józef Jakubczyk zajmuje się twórczością w dziedzinie tkaniny artystycznej i malarstwa. Od 1980 r. brał udział w licznych wystawach w kraju i za granicą. Prace prezentowane na wystawie są rezultatem warsztatów artystycznych prowadzonych przez niego w Gminnym Ośrodku Kultury w Kleszczowie. Prace na piotrkowską wystawę przygotowali:
- tkanina artystyczna: Alicja Bujacz, Jadwiga Cieślak, Teresa Domagała, Janina Gawor, Jadwiga Jańczyk, Zofia Kochel, Urszula Michałek, Halina Skoczyńska, Krystyna Stokłosa, Urszula Susmęd, Alfreda Tarnowska;
- malarstwo: Dariusz Bujacz, Lesław Jańczyk, Agata Klimczyk, Anna Maciocha, Dorota Milczarek, Iwona Perkowska, Andrzej Tkacz.

Wernisaż wystawy zaplanowano w niedzielę (11.03) o godz. 16:00. Prezentację będzie można oglądać do 4 kwietnia. Wstęp wolny, wejście od pl. Kościuszki.
← powrót