„Piotrków dwa oblicza” to tytuł wystawy fotograficznej Marcina Pieprzowskiego, która będzie można oglądać w Muzeum. Wernisaż odbędzie się w niedzielę (17.11) o godz. 16.00.
„Żadna tajemnica nie jest zakryta przed tobą” to tytuł wystawy wycinanki artystycznej Grzegorza Dudały, która prezentowana będzie w galerii „Śnieżne Krużganki”.
Koncert w 170. rocznicę śmierci Fryderyka Chopina odbędzie się w niedzielę (17.11) w Muzeum. Przed piotrkowską publicznością wystąpi Rafał Mokrzycki.
W piątek (15.11) stratuje IX Ogólnopolski Festiwal Amatorskich Teatrów Młodzieży i Dorosłych „Trybuna Teatru”. Przez kilka dni na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury zaprezentują się zespoły teatralne z całej Polski.
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK prowadzi różnorodne zajęcia dla piotrkowskich seniorów. Dużą popularnością cieszą się warsztaty rękodzieła artystycznego.
Szkoła Podstawowa nr 11 otrzymała międzynarodowy certyfikat Europe Code Week 2019. To efekt udziału w Europejskim Tygodniu Kodowania „Code Week 2019”.
Plakatowisko pt.: „Piotrkowskimi ścieżkami do niepodległości” to prezent Muzeum dla piotrkowskich szkół.
08-11-2019

„Niepodległa”

To tytuł wystawy grafiki autorstwa Barbary Kasperczyk-Gorlak. Ekspozycję można oglądać w piotrkowskim Muzeum.
Stowarzyszenie Loża Kulturalna Stare Miasto zaprasza na koncert bluesowy w wykonaniu Pawła Szymańskiego. Początek w niedzielę (10.11) o godz. 18.00.
...to tytuł najnowszej wystawy autorstwa Stanisław Piotra Gajdy. Wernisaż odbędzie się w piątek (8.11).