Piotrkowska wieża ciśnień do dzierżawy

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 4 =
zdjęcie
25 sierpnia br. odbędzie się przetarg na 29-letnią dzierżawę obiektu wieży ciśnień wraz z przyległym do niej terenem.
Charakterystyczna, symboliczna dla miasta bryła budynku oraz doskonała lokalizacja obiektu, przy głównym ciągu komunikacyjnym – ulicy Słowackiego, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKP i PKS, stanowią o atrakcyjności oferty.
Nieruchomość przeznacza się do wydzierżawienia na funkcje związane z gastronomią, turystyką, rekreacją i kulturą wraz z możliwością prowadzenia handlu jako uzupełnienia wymienionych funkcji.
Dopuszcza się adaptacje budynku wieży ciśnień wraz z możliwością dobudowy pionowego ciągu komunikacyjnego po północno-wschodniej stronie obiektu. Istnieje możliwość wykonania dodatkowych otworów okiennych w celu doświetlenia wnętrza wieży. Nie ma przeszkód do sytuowania form przestrzennych i użytkowych w sąsiedztwie wieży np. ogródków gastronomicznych.

Wywoławcza stawka czynszu dzierżawnego wynosi 3.570,00 zł netto/ miesięcznie (w okresie prowadzenia prac inwestycyjnych, jednak nie dłużej niż przez okres 3 lat, czynsz wynosić będzie 50% czynszu wylicytowanego w przetargu w stosunku miesięcznym).

Więcej informacji TUTAJ

Tego samego dnia odbędzie się również przetarg na dzierżawę nieruchomości niezabudowanej, położonej przy ul. Żeromskiego 20 (na terenie Parku im. ks. J. Poniatowskiego), o pow. 500 m2. Więcej informacji o tej nieruchomości TUTAJ
← powrót