„Nowa Elewacja” w Muzeum

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 1 =
zdjęcie
Do 14 sierpnia w piotrkowskim Muzeum będzie otwarta wystawa fotograficzna „Nowa Elewacja”. Zdjęcia  ukazują  metamorfozę najpiękniejszych piotrkowskich kamienic.
Ponad 30 fotografii ukazujących najpiękniejsze zabytkowe kamienice położone w obrębie najstarszej części Piotrkowa. To co łączy te wszystkie fotografie to fakt, że przedstawiają kamienice po gruntownym remoncie, które zostały nagrodzone konkursie „Nowa Elewacja”.
- Wystawa jest dodatkowym uhonorowaniem prywatnych właścicieli nieruchomości za poczynione działania, wpływające na poprawę wizerunku nie tylko samych budynków, ale i całego miasta. Taka postawa jest ogromnych wsparciem dla samorządu, dla którego rewitalizacja zabytkowych kamienic jest jednym z priorytetowych zadań - opowiadają pomysłodawcy przedsięwzięcia.

Od 16 sierpnia wystawa pojawi się w sklepie „Auchan”, gdzie będzie dostępna do 31 sierpnia. Z kolei od września wystawa będzie wędrowała po piotrkowskich szkołach. Fotografie ukażą się m.in. w LO nr I, II, III i IV oraz ZSP nr 1, 2, 3, 4, 5 i 6.
← powrót